2026-04-24
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G150XTN03.4 |
| Rozmiar panelu | 15,0 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 1024(RGB)×768, XGA, 85PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 304,128(Szer.)×228,096(Wys.) mm |
| Otwór ramki | 313,55(Szer.)×237,25(Wys.) mm |
| Rozmiar zewnętrzny | 326,5(Szer.)×253,5(Wys.) ×10(Gł.) mm |
| Powierzchnia | Antyrefleksyjna, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/70/80 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 5,7/2,3 (typ.)(Tr/Td) |
| Kolory wyświetlania | 262 tys./16,2 mln 60% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 1,02 kg (maks.) |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Interfejs sygnałowy | eDP (1 ścieżka), eDP1.2, złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 65 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |