2026-05-14
| Marka | AUO |
| Model | G150XTN03.2 |
| Rozmiar przekątnej | 15,0 cali |
| Typ | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Format pikseli | 1024(RGB)×768, XGA, 85PPI |
| Konfiguracja | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 304,128 (wys.) × 228,096 (pion.) mm |
| Wymiary zarysu | 326,5 (wys.) × 253,5 (pion.) × 12 (gł.) mm |
| Obszar ramki | 313,55 (wys.) × 237,25 (pion.) mm |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (typ.) (TM) |
| Czas reakcji | 5,7/2,3 (typ.) (Tr/Td) ms |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, zwykle biały, przepuszczalny |
| Kolor wsparcia | 262K/16,2M 60% NTSC |
| Źródło światła | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Waga | 1,20 kg (maks.) |
| Zaprojektowany dla | Przemysłowy |
| Liczba klatek na sekundę | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (1 kanał, 6/8-bitowy), złącze 20 pinów |
| Zasilanie | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 65°C Temperatura pracy: 0 ~ 65°C |