2026-05-13
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G150XTN02.0 |
| Rozmiar panelu | 150,0 cala |
| Rodzaj paneli | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 313.55 ((W) × 237.25 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 326.5 ((W) × 253.5 ((H) × 12 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 7001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (typu) ((CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 5.7/2.3 (typ.) ((Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.2M 60% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 70K godzin, z LED Driver |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga | 1.20 g (typ.) |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 65 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 65 °C |