2026-05-23
| producent | AUO |
| Nazwa modelu | G150XTK01.1 |
| rozmiar ekranu | 150,0 cala |
| Rodzaj ekranu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Konfiguracja pikseli | RGB pionowy pasek |
| Rozmiar wyświetlacza | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| wymiar fizyczny | 326.5 (szerokość) × 253,5 (wysokość) × 10 (grębokość) mm |
| Wielkość wizualna | 307.4 ((W) × 231.3 ((H) mm |
| obróbka powierzchni | Matowe |
| Jasność | 350 cd/m2 (typowy) |
| Kontrast | 7001 (typowy) (TM) |
| Tryb optyczny | TN, zwykle biały wyświetlacz, transmisywny |
| Kąt widzenia | 80/80/70/80 (typu) |
| Czas reagowania | 5.7/2.3 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Liczba kolorów | 16.2M, 60% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 70K godzin, z sterownikiem LED |
| Waga paneli | TBD |
| Zarejestruj | przemysł |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Funkcja dotykowa | Dotknięcie na komórce |
| system sygnalizacyjny | eDP (1 pas), eDP1.2, 30 pinów, złącze |
| Napięcie zasilania | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Wartość pracy: -30 ~ 85 °C; Przechowywanie: -30 ~ 85 °C |