2026-05-11
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | G150XG01 V3 |
| Rozmiar ekranu | 15,0 cali |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 1024(2)×768(2) (XGA) 85PPI |
| Układ | Prostokąt RGBW |
| Obszar aktywny (mm) | 304,128 × 228,096 (wys. × szer.) |
| Zarys (mm) | 326,5 × 253,5 × 13,1 (wys. × szer. × gł.) |
| Powierzchnia ramki (mm) | 310,18 × 234,40 (wys. × szer.) |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 400 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 700 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/60/80 (typ.)(CR≥10) |
| Odpowiedź | 5,7/2,3 (typ.) (Tr/Td) ms |
| Dobry widok o godz | 6:00 |
| Tryb pracy | TN, zwykle biały, przepuszczalny |
| Głębia koloru | 262K/16,2M 60% NTSC |
| Podświetlenie | WLED, 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Masa | 1,00 kg (maks.) |
| Używany do | Przemysłowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3,3 V (typowe) |
| Maks. Oceny | Temperatura przechowywania: -30 ~ 85°C Temperatura pracy: -30 ~ 85°C |