2026-04-29
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G150XAN03.0 |
| Rozmiar panelu | 150,0 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 314.13 × 245,3 × 6,8 mm (H×V×D) |
| Powierzchnia | Mat, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 400 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 100001 (typu) (przekaz) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.2M, 60% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga paneli | 920 g (maks.) |
| Używane do: | Przemysłowe |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnału | eDP (1 pas), terminal, 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Praca: -20 ~ 75 °C; Przechowywanie: -20 ~ 75 °C |