2026-04-25
| Wytwarzanie | AUO |
| Model | G150XAN01.2 |
| Wielkość ekranu | 150,0 cala |
| Rodzaj ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Format pikseli | 1024 ((RGB) × 768 [XGA] 85PPI |
| Arrangement | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 304.128 ((H) × 228.096 ((V) mm |
| Oryginalny Dim. | 326.5 ((H) × 253,5 ((V) × 6,8 ((D) mm |
| Obszar Bezel | 309.9 ((H) × 236.3 ((V) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 500 cd/m2 (typowy) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Odpowiedź | 25 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 16.2M 60% NTSC |
| Podświetlenie | WLED, 50K godzin, z LED Driver |
| Masę | 660 g (maks.) |
| Używane do: | Przemysłowe |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C |