2026-04-29
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G140HAN01.1 |
| Rozmiar panelu | 14,0 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 FHD 157PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 309,14(H)×173,89(V) mm |
| Rozmiar zewnętrzny | 319(H)×190,76(V)×8,3(D) mm |
| Powierzchnia | Błyszcząca (mgła 0%), Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 400 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (transmisja) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Najlepszy widok na | 16,2 mln , 72% NTSC |
| Czas reakcji | 15/10 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Kolory wyświetlania | 262 tys. |
| Typ podświetlenia | WLED , 50 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga panelu | 580 g (maks.) |
| Używany do | Przemysłowy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnałowy | eDP (2 linie) , eDP1.2 , 30 pinów , złącze |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C ; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |