2026-05-20
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G133XTN01.2 |
| Rozmiar panelu | 13.3 cali |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768 WXGA 118PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 293.42 ((W) × 164.97 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 306.3 ((W) × 197,2 ((H) × 3 ((D) mm |
| Powierzchnia | Mat, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typu) (przekaz) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/60 (typowy) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 5.7/2.3 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 46% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 20K godzin, z sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga paneli | 255 g (maks.) |
| Używane do: | Przemysłowe |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnału | 40 pinów LVDS (1 ch, 8-bitowy), terminal |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |