2026-04-25
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | G133HAN02.0 |
| Rozmiar ekranu | 13,3 cala |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 1920(RGB)×1080 [FHD] 166PPI |
| Układ | Prostokąt RGBW |
| Obszar aktywny | 293,472(H)×165,078(V) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 306,3 × 195,29 × 3,2 (H×V×D) |
| Wykończenie | Matowe |
| Jasność | 400 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 27 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Tryb pracy | AHVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Głębia kolorów | 16,2 mln 45% NTSC |
| Podświetlenie | WLED, 30 tys. godzin, z driverem LED |
| Masa | 280g (maks.) |
| Zastosowanie | Przemysłowe, medyczne, obrazowanie, gry |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | eDP (2 linie), złącze 30-pinowe |
| Napięcie zasilania | 3,3V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |