2026-04-25
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G121STN02.0 |
| Rozmiar panelu | 12.1 cala |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 600, SVGA, 82PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar wyświetlania | 246 ((W) × 184,5 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 249 ((W) × 187,5 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 260.5 ((W) × 203 ((H) × 9 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 500 cd/m2 (typowy) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/65/75 (typowy) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Czas reakcji | 25/10 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Wyświetlanie kolorów | 262K / 16.2M, 53% NTSC |
| Rodzaj światła | WLED, 50K godzin, z sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga paneli | 600 g (maks.) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bitowy), 20 pinów, terminal |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Praca: -30 ~ 85 °C; Przechowywanie: -30 ~ 85 °C |