2026-04-24
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G121SN01 V403 |
| Rozmiar panelu | 12,1" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Rozdzielczość | 800(RGB)×600, SVGA, 82PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 246(szer.)×184,5(wys.) mm |
| Otwór ramki | 249,05(szer.)×188,3(wys.) mm |
| Rozmiar zewnętrzny | 279(szer.)×209(wys.) ×9(gł.) mm |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowa, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 500 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/65/75 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 25/10 (typ.)(Tr/Td) |
| Kolory wyświetlania | 262 tys./16,2 mln 55% NTSC |
| Typ podświetlenia | 7S3P WLED , 50 tys. godzin , Z sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga panelu | 750g (maks.) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 kanał, 6/8-bit) , Złącze 20-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 3,3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C ; Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C |