2026-05-11
| Marka | AUO |
| Model P/N | G101UAN01.1 |
| Rozmiar przekątny | 10.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 224PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 216.81 ((W) ×135.5 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 229.4 ((H) × 150 ((V) × 5,05 ((D) mm |
| Leczenie | Twarda powłoka |
| Światłość | 800 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 53% NTSC |
| Źródło światła | WLED, 15K godzin, z LED Driver |
| Waga | 170 g (maks.) |
| Zaprojektowane do: | Wysoka jasność w przemyśle, na zewnątrz |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (2 pasy), eDP1.2, 30 szpilów |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |