2026-04-29
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G101STN01.A |
| Rozmiar panelu | 10,1 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Rozdzielczość | 1024(RGB)×600, WSVGA, 117PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 222,72(S)×125,28(W) mm |
| Otwór ramki | 226,43(S)×128,1(W) mm |
| Rozmiar zewnętrzny | 235(S)×143(W) ×5,5(G) mm |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowa, utwardzana (3H) |
| Jasność | 300 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/60 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, normalnie biały, transmisyjny |
| Czas reakcji | 7/9 (typ.)(Tr/Td) |
| Kolory wyświetlania | 262 tys./16,7 mln 45% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED , 20 tys. godzin , Bez sterownika |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga | 184,5g (typ.) |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (1 kanał, 6/8-bit) , Złącze 40-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 3,3V (typ.) |
| Środowisko | Temp. pracy: -10 ~ 60 °C ; Temp. przechowywania: -30 ~ 70 °C |