2026-04-25
| Marka | AUO |
| Model panelu | G101STN01.4 |
| Przekątna | 10,1 cala |
| Typ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Rozdzielczość | 1024(RGB)×600 (WSVGA) 117PPI |
| Ułożenie | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny (mm) | 222,72 × 125,28 (S×W) |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 235 × 143 × 5,2 (S×W×G) |
| Obszar ramki (mm) | 226,43 × 128,1 (S×W) |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/60 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 7/9 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 262 tys./16,7 mln 45% NTSC |
| Podświetlenie | WLED , 50 tys. godzin , Z kontrolerem LED |
| Masa | 180g (typ.) |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (1 kanał, 6/8-bit) , Złącze 40 pinów |
| Napięcie zasilania | 3,3V (typ.) |
| Maks. parametry | Temp. przechowywania: -30 ~ 70 °C Temp. pracy: -10 ~ 60 °C |