2026-04-29
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G101QAN01.1 |
| Rozmiar panelu | 10.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, moduł LCD |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA, 117PPI |
| Format pikseli | RGB pionowy pasek |
| Obszar wyświetlania | 1350,36 × 216,576 (H × V) mm |
| Wielkość zarysu | 1420,96 × 228,04 × 4,05 (H×V×D) mm |
| Powierzchnia | Zwierciadło (Gąska 0%) |
| Jasność | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zazwyczaj czarny wyświetlacz, transmisywny |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M, 45% NTSC |
| Rodzaj światła | 5 strun WLED, 15K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga paneli | 120 g (maks.) |
| Interfejs sygnału | MIPI (2 ch, 4 pasy danych), złącze, 61 pinów |
| Napięcie wejściowe | 1.8/5.6/-5.6V (typ.) ((IOVCC/VSP/VSN) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |