2026-05-12
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G101EAN02.5 |
| Rozmiar panelu | 10,1" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, moduł LCD |
| Rezolucja | 1280(RGB)×800 [WXGA] 149PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 216,96 × 135,6 (wys. × szer.) mm |
| Jasność | 450 (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny wyświetlacz, transmisyjny |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln, 50% NTSC |
| Typ lampy | WLED, 20 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (1 kanał, 8 bitów), 40 pinów, złącze |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C Temperatura pracy: 0 ~ 50°C |