przypadki firm O G101EAN02.5 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
G101EAN02.5 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka panelu AUO
Model panelu G101EAN02.5
Rozmiar panelu 10,1"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, moduł LCD
Rezolucja 1280(RGB)×800 [WXGA] 149PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 216,96 × 135,6 (wys. × szer.) mm
Jasność 450 (typowo)
Współczynnik kontrastu 800:1 (typ.) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10)
Tryb wyświetlania AHVA, zwykle czarny wyświetlacz, transmisyjny
Kolory wyświetlacza 16,7 mln, 50% NTSC
Typ lampy WLED, 20 tys. godzin, ze sterownikiem LED
Częstotliwość 60 Hz
Interfejs sygnałowy LVDS (1 kanał, 8 bitów), 40 pinów, złącze
Napięcie wejściowe 3,3 V (typowe)
Środowisko Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C Temperatura pracy: 0 ~ 50°C