2026-04-30
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G101EAN02.4 |
| Rozmiar panelu | 10,1" |
| Typ panelu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Rozdzielczość | 1280(RGB)×800 [WXGA] 149PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 216,96 × 135,6 (H×V)mm |
| Jasność | 400 (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, normalnie czarny, transmisyjny |
| Czas reakcji | 29 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Kolory wyświetlania | 16,7M, 50% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 20 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (1 kanał, 8-bit), 40 pinów, złącze |
| Napięcie wejściowe | 3,3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura robocza: 0 ~ 50 °C |