2026-04-25
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G101EAN01.0 |
| Rozmiar panelu | 10,1 cala |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Rozdzielczość | 800(RGB)×1280 [WXGA] 150PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 135,36 × 216,576 mm (szer.×wys.) |
| Wymiary zewnętrzne | 150,3 × 232,43 × 4,8 mm (szer.×wys.×gł.) |
| Powierzchnia | Matowa powierzchnia, obróbka antyrefleksyjna |
| Jasność | 350 (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (typ.) [Transmisja] |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 30 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Kolory wyświetlania | 16,7 mln , 60% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED , 15 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga panelu | 161 g (maks.) |
| Interfejs sygnałowy | MIPI (4 linie danych) , złącze, 39 pinów |
| Napięcie wejściowe | 1,8/3,3 V (typ.)(VDDIO/VDD) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |