2026-05-22
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | G084SN05 V7 |
| Rozmiar ekranu | 8,4 cala |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 800(RGB)×600 (SVGA) 119PPI |
| Układ | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny (mm) | 170,4 × 127,8 (wys. × szer.) |
| Zarys (mm) | 203 × 142,5 × 8,3 (wys. × szer. × gł.) |
| Powierzchnia ramki (mm) | 174,0 × 131,3 (wys. × szer.) |
| Leczenie | Przeciwodblaskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 450 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 600 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/60 (typ.)(CR≥10) |
| Odpowiedź | 20/10 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Dobry widok o godz | 12:00 |
| Tryb pracy | TN, zwykle biały, przepuszczalny |
| Głębia koloru | 262K/16,2M 45% NTSC |
| Podświetlenie | 2 sztuki CCFL, 50 tys. godzin, bez sterownika |
| Masa | 260±10g |
| Używany do | Przemysłowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | Złącze LVDS (1 kanał, 6/8 bitów), 20 pinów |
| Zasilanie napięciem | 3,3 V (typowe) |
| Maks. Oceny | Temp. StoStorage: -30 ~ 85°C Temperatura pracy: -30 ~ 85°C |