2026-05-28
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | G080UAN02.1 |
| Rozmiar panelu | 8,0" |
| Typ panelu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Rezolucja | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) 283PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 107,64 × 172,224 (wys. × szer.) mm |
| Rozmiar konturu | 114,6 × 184,125 × 3,95 (wys. × szer. × gł.) mm |
| Leczenie | Odblaski (zamglenie 0%) |
| Jasność | 390 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 (typ.) (transmisja) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny wyświetlacz, transmisyjny |
| Dobry widok o godz | Symetria |
| Czas reakcji | 25 (typowo) (Tr+Tf) ms |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln, 60% NTSC |
| Typ lampy | 8S4P WLED, 15 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Używany do | Przemysłowy |
| Interfejs sygnałowy | MIPI (4 tory danych), złącze, 51 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C Temperatura pracy: 0 ~ 50°C |