2026-05-14
| producent | AUO |
| Nazwa modelu | G080UAN01.0 |
| rozmiar ekranu | 80,0 cala |
| Rodzaj ekranu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1200 ((RGB) ×1920, WUXGA, 283PPI |
| Konfiguracja pikseli | Wyróżnienie: |
| Rozmiar wyświetlacza | 107.64 ((W) × 172.224 ((H) mm |
| wymiar fizyczny | 114.6 ((W) × 184.13 ((H) × 3.95 ((D) mm |
| obróbka powierzchni | Odblask (mroczność 0%) |
| Jasność | 500cd/m2 (typowy) |
| Kontrast | 10001 (typowy) (TM) |
| Najlepszy kąt | Pełny widok |
| Tryb optyczny | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) |
| Czas reagowania | 27 (typ.) ((Tr+Tf) |
| Liczba kolorów | 16.7M 60% NTSC |
| Typ podświetlenia | 8S3P WLED, 20K godzin, bez kierowcy |
| Waga paneli | 80 g (maks.) |
| Zarejestruj | Przemysłowe |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Funkcja dotykowa | Nie dotykaj. |
| system sygnalizacyjny | MIPI (4 pasy danych), 45 pinów |
| Napięcie zasilania | 3.3V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura pracy: -10 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 70 °C |