2026-05-16
| Marka paneli | AUO |
| Model panelu | G070VW01 V002 |
| rozmiar ekranu | 70,0 cali |
| Rodzaj paneli | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 480, WVGA, 133PPI |
| Konfiguracja pikseli | RGB pionowe pręty |
| Rozmiar wyświetlacza | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| rozmiar widoczny | 155.2 ((W) × 94.24 ((H) mm |
| wymiar fizyczny | 170 ((W) × 111 ((H) × 8 ((D) mm |
| powierzchnia | Mat, twarda powłoka (3H) |
| Jasność (cd/m2) | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 75001 (typu) (przekaz) |
| Kąt widzenia | 80/80/70/70 (typ.) (CR≥10) |
| prędkość reakcji | 20/10 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Liczba kolorów | 262K / 16.2M, 60% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 50K godzin, z sterownikiem LED |
| częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| system sygnalizacyjny | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinów, terminal |
| Napięcie zasilania | 3.3V (typ.) |
| maksymalna klasyfikacja | Temperatura pracy: -30 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 85 °C |