2026-05-11
| producent | AUO |
| Nazwa modelu | G070VVN01.2 |
| Rozmiar przekątnej | 70,0 cala |
| Rodzaj ekranu | a-Si TFT-LCD, moduł LCD |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 480 WVGA 133PPI |
| Układ pikseli | RGB pionowy pasek |
| Rozmiar wyświetlacza | 152.4 ((Horyzontalny) × 91.44 ((Wersjalny) mm |
| wymiar fizyczny | 164.55 (horyzontalny) × 104.71 (pionowy) × 8.5 (gruby) mm |
| Wielkość wizualna | 154.2 ((Horyzontalny) × 93.2 ((Vertical) mm |
| Obsługa powierzchni | Mat, twarda powłoka (3H) |
| Wyświetlanie jasności | 600 cd/m2 (typ.) |
| Tryb optyczny | AMVA3, zwykle czarny wyświetlacz, transmisywny |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| odpowiada | 10/25 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Typ podświetlenia | WLED [7S2P], 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ interfejsu | 50 pinów RGB równoległy (1 ch, 6/8-bit), Konektor |
| Napięcie zasilania | 3.3V (typ.) |
| Środowisko zastosowań | Wartość pracy: -30 ~ 85 °C; Przechowywanie: -30 ~ 85 °C |