2026-04-29
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | G070VTT01.0 |
| Rozmiar ekranu | 7,0 cala |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 800×480(RGB) (WVGA) 133PPI |
| Układ | RGB poziomy pasek |
| Obszar aktywny (mm) | 152,4 × 91,44 (H×V) |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 165 × 105,8 × 4,81 (H×V×D) |
| Wykończenie | Antyrefleksyjne, Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 380 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/60 (typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji | 12/18 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Dobre widzenie pod kątem | 6 godzina |
| Tryb pracy | TN, Normalnie biały, Transmisyjny |
| Głębia kolorów | 262 tys. 50% NTSC |
| Podświetlenie | 8S3P WLED, 10 tys. godzin, bez sterownika |
| Masa | 159±15g |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Ekran dotykowy | 4-przewodowy rezystancyjny dotyk |
| Typ sygnału | Równoległy RGB (1 kanał, 6-bitowy), FPC 40 pinów |
| Napięcie zasilania | 3,3V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C |