2026-04-29
| Marka | AUO |
| Numer części modelu | G065VN01 V221 |
| Przekątna | 6,5" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozdzielczość | 640(RGB)×480, VGA 122PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Aktywny obszar | 132,48(szer.)×99,36(wys.) mm |
| Otwór ramki | 135,9(szer.)×102,8(wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | 153(szer.)×118(wys.)×11,2(gł.) |
| Jasność | 800 (typ.)(cd/m²) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Dobre widzenie pod kątem | Symetria |
| Głębia kolorów | 262 tys./16,2 mln 55% NTSC |
| Masa | 170g (typ.) |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Wykończenie | Matowe, Twarda powłoka (3H), Antyrefleksyjne |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (typ.) (TM) |
| Tryb pracy | AHVA, Normalnie czarny, Transmisyjny |
| Czas reakcji | 10/15 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Podświetlenie | WLED, 70 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Zastosowanie | Przemysłowe, Zewnętrzne o wysokiej jasności |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Typ sygnału | LVDS (1 kanał, 6/8-bit), złącze 20-pinowe |
| Napięcie zasilania | 3,3V (typ.) |
| Maks. parametry | Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -30 ~ 80 °C |