2026-04-30
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | G043FTT01.0 |
| Rozmiar przekątny | 4.3 cali |
| Rodzaj | a-Si TFT-LCD, moduł LCD |
| Liczba pikseli | 480 ((RGB) * 272, WQVGA, 128PPI |
| Konfiguracja | Wyróżnienie: |
| Rozmiar wyświetlacza | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Obszar widoczny | 100.8 ((W) *58.76 ((H) mm |
| wymiar fizyczny | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) mm |
| Powierzchnia | Mat (Haze 8%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typ) (przekaz) |
| Czas reakcji | 15/20 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Kąt widzenia | 65/65/50/55 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny wyświetlacz, transmisywny |
| Wsparcie koloru | 16.7M, 50% NTSC |
| Źródło światła | 9S1P WLED, 10K godzin, bez kierowcy |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Waga ekranu | 59.0g (typ.) |
| Typ interfejsu | RGB równoległy (1 ch, 8-bitowy), 45 pinów, FPC |
| Zasilanie | 3.3/3.3V (typ.) ((VDD/VDDIO) |
| Środowisko | 0 ~ 70 °C; Przechowywanie: -30 ~ 80 °C |