2026-05-15
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | C090EAN01.1 |
| Rozmiar przekątnej | 9,0 cali |
| Typ | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 1280(RGB)*720, WXGA, 163PPI |
| Konfiguracja | Pionowy pasek RGB |
| Rozmiar wyświetlacza | 198,72 (szer.)*111,78 (wys.) mm |
| Widoczny obszar | 202,02 (szer.)*114,74 (wys.) mm |
| wymiar fizyczny | 210 (szer.)*126,8 (wys.) mm |
| Powierzchnia | Matowy |
| Jasność | 680 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (transmisja) |
| Czas reakcji | 15/15 (maks.)(Tr/Td) ms |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AHVA, zwykle czarny wyświetlacz, transmisyjny |
| Kolor wsparcia | 16,7 mln, 70% NTSC |
| Źródło światła | 6S3P WLED, 10 tys. godzin, bez sterownika |
| Liczba klatek na sekundę | 60 Hz |
| Styl wyglądu | Średnia grubość (prosta PCBA, grubość 3,4 ~ 4,0 mm) |
| Typ interfejsu | LVDS (1 kanał, 8 bitów), 40 pinów, złącze |
| Zasilanie | 3,3/3,3 V (typowe) (VDD/VDDA) |
| Środowisko | Praca: -30 ~ 85°C; Przechowywanie: -40 ~ 95°C; Odporność na wibracje: 2,9 G (28,4 m/s²) |