2026-05-12
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | C080EAN04.3 |
| Rozmiar panelu | 8,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1280(RGB)×720, WXGA 184PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 176,64 × 99,36 mm (wys. × szer.) |
| Otwarcie ramki | 179,5 × 105,8 mm (wys. × szer.) |
| Rozmiar konturu | 188,5 × 117,22 × 14,85 mm (wys. × szer. × gł.) |
| Powierzchnia | matowy |
| Jasność | 900 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (typ.) (przesył) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Czas reakcji | 20 (maks.) (Tr+Tf) ms |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln, 65% NTSC |
| Typ lampy | 7S4P WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Interfejs sygnałowy | LVDS (1 kanał, 8 bitów), FPC, 40 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3,3/13,5/18/-8 V (typ.) (VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Środowisko | Podczas pracy: -30 ~ 85°C; Przechowywanie: -40 ~ 85°C; Odporność na wibracje: 2,9 G (28,4 m/s²) |