przypadki firm O C080EAN04.3 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
chance
Skontaktuj się teraz
C080EAN04.3 Ekran LCD AUO Wprowadzenie do funkcji i parametrów
Marka panelu AUO
Model panelu C080EAN04.3
Rozmiar panelu 8,0"
Typ panelu a-Si TFT-LCD, LCM
Rezolucja 1280(RGB)×720, WXGA 184PPI
Format pikseli Pionowy pasek RGB
Obszar wyświetlania 176,64 × 99,36 mm (wys. × szer.)
Otwarcie ramki 179,5 × 105,8 mm (wys. × szer.)
Rozmiar konturu 188,5 × 117,22 × 14,85 mm (wys. × szer. × gł.)
Powierzchnia matowy
Jasność 900 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu 800 : 1 (typ.) (przesył)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (typ.) (CR≥10)
Tryb wyświetlania AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny
Czas reakcji 20 (maks.) (Tr+Tf) ms
Kolory wyświetlacza 16,7 mln, 65% NTSC
Typ lampy 7S4P WLED, 30 tys. godzin, bez sterownika
Częstotliwość 60 Hz
Interfejs sygnałowy LVDS (1 kanał, 8 bitów), FPC, 40 pinów