2026-05-25
| Marka | AUO |
| Model P/N | B173ZAN06.4 |
| Rozmiar przekątny | 17.3" |
| Rodzaj paneli | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 255PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 381.888 ((W) × 214.812 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 389.89 ((H) × 238.31 ((V) × 3.5 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 500 cd/m2 (typowy) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 9 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb działania | AHVA, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 1.07B 100% Adobe RGB |
| Źródło światła | WLED, 15K godzin, z LED Driver |
| Styl formularza | Szczupłe (PCBA płaskie, T≤3,2 mm) |
| Zaprojektowane do: | Laptop, gry |
| Prędkość obrazu | 120 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (4 pasy), eDP1.4a, 40 pinów |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |