2026-05-12
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | B173ZAN01.0 |
| Rozmiar przekątnej | 17,3 cala |
| Typ | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 3840(RGB)*2160 UHD 255PPI |
| Konfiguracja | Pionowy pasek RGB |
| Rozmiar wyświetlacza | 382,08 * 214,92 mm (wys.*szer.) |
| Zarys | 398,1 * 250,5 * 4 mm (wys.*szer.*gł.) |
| Powierzchnia | Matowy, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 400 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (transmisja) |
| Czas reakcji | 27 (typ.) (Tr+Td) ms |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AHVA, zwykle czarny wyświetlacz, transmisyjny |
| Kolor wsparcia | 16,7 mln, 100% Adobe RGB |
| Dobry widok o godz | Symetria |
| Źródło światła | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Liczba klatek na sekundę | 60 Hz |
| Kształt konturu | Średnia grubość (prosta PCBA, grubość 3,4 ~ 4,0 mm) |
| Używany do | Laptopa |
| Typ interfejsu | 40 pinów eDP (4 linie), eDP1.3, złącze |
| Zasilanie | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C Temperatura pracy: 0 ~ 50°C |