2026-05-23
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | B173RTN02.1 |
| Rozmiar przekątny | 17.3 cali |
| Rodzaj | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Liczba pikseli | 1600 ((RGB) * 900 [HD+] 106PPI |
| Konfiguracja | Wyróżnienie: |
| Rozmiar wyświetlacza | 3820,08 * 214,92 mm (H*V) |
| Obszar aktywny | 398.1 * 250,5 * 4 mm (H*V*D) |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 220 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 400: 1 (typ) [przekaz] |
| Czas reakcji | 8 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | TN, zwykle biały wyświetlacz, transmisywny |
| Wsparcie koloru | 262K, 60% NTSC |
| Źródło światła | WLED, 15K godzin, z sterownikiem LED |
| Kształt zarysu | Płaska (PCBA płaska, T3,4~4,0mm) |
| Używane do: | Laptop |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Typ interfejsu | eDP (1 pas), złącze, 30 pinów |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |