2026-05-29
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | B170QAN01.2 |
| Rozmiar przekątnej | 17,0" |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 2560(RGB)×1600, WQXGA 177PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 366,34 (szer.) × 228,96 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | - |
| Rozmiar konturu | 372,836 (szer.) × 240,11 (wys.) × 5 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowy |
| Jasność | 400 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(Tr+Td), 3 (typ.)(G do G)(OD) |
| Kolory wyświetlacza | 16,2 mln 100% DCI-P3 |
| Typ lampy | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 240 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Styl kształtu | Wąski (PCBA wygięty, T≤3,0 mm) |
| Aplikacja | Laptop, gry |
| Interfejs sygnałowy | eDP (4 linie), eDP1.4, 40-pinowe złącze |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |