2026-05-23
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | B156HTN03.8 |
| Rozmiar przekątnej | 15,6 cala |
| Typ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Liczba pikseli | 1920(RGB)*1080 FHD 141PPI |
| Konfiguracja | Pionowy pasek RGB |
| Rozmiar wyświetlacza | 344,16 (wys.)*193,59 (szer.) mm |
| wymiar fizyczny | 359,5(wys.)*223,8(pion*) *3,2(góra) mm |
| Jasność | 220 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (typ.) (transmisja) |
| Czas reakcji | 8 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, normalnie biały wyświetlacz, przepuszczalny |
| Kolor wsparcia | 262K, 45% NTSC |
| Źródło światła | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Liczba klatek na sekundę | 60 Hz |
| Styl wyglądu | Cienki ekran (PCBA prosta, grubość ≤3,2 mm) |
| Typ interfejsu | 30 pinów eDP (2 tory), złącze |
| Zasilanie | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |