2026-05-19
| Marka | AUO |
| Nr kat. modelu | B156HAN02.9 |
| Rozmiar przekątnej | 15,6" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar aktywny | 344,16 (szer.) × 193,59 (wys.) mm |
| Otwarcie ramki | - |
| Rozmiar konturu | 350,66 (szer.) × 205,24 (wys.) × 5 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowy |
| Jasność | 400 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 25 (typ.) (Tr+Td) |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln |
| Typ lampy | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Styl kształtu | Wąski (PCBA wygięty, T≤3,0 mm) |
| Aplikacja | Laptopa |
| Interfejs sygnałowy | eDP (2 tory), eDP1.3, złącze 30-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |