2026-05-28
| marka | AUO |
| Nazwa modelu | B156HAN02.4 |
| rozmiar ekranu | 15,6 cala |
| Typ ekranu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080 FHD 141PPI |
| Układ pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Rozmiar wyświetlacza | 344,16 (w poziomie) × 193,59 (w pionie) mm |
| wymiar fizyczny | 350,66 (w poziomie) × 216,15 (w pionie) × 3,2 (grube) mm |
| Obróbka powierzchni | Matowy |
| Jasność wyświetlacza | 300 cd/m² (typowo) |
| Kontrast | 800:1 (typ.) (transmisja) |
| Najlepsza perspektywa | Pełny widok |
| Tryb optyczny | AHVA, zwykle czarny wyświetlacz, transmisyjny |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| odpowiadanie | 25 (typowo) (Tr+Td) ms |
| Kolor wsparcia | 262 tys., 72% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Waga ekranu | Cienki ekran (PCBA prosta, grubość ≤3,2 mm) |
| Zastosuj do | zeszyt |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Funkcja dotykowa | Bez dotyku |
| Typ interfejsu | 30 pinów eDP (2 tory), złącze |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko aplikacji | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C Temperatura pracy: 0 ~ 50°C |