2026-05-18
| Marka panelu | AUO |
| Model panelu | B140QAN02.3 |
| Rozmiar panelu | 14,0" |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080 FHD 157PPI |
| Format pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Obszar wyświetlania | 309,14 × 174,01 mm (wys. × szer.) |
| Rozmiar konturu | 315,05 × 195,6 × 2,4 mm (wys. × szer. × gł.) |
| Powierzchnia | Matowy, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 300 cd/m² (typowo) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.) (CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | AHVA, zwykle czarny, przepuszczalny |
| Czas reakcji | 25 (typowo) (Tr+Td) ms |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln, 98% sRGB |
| Typ lampy | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Interfejs sygnałowy | eDP (4 linie), eDP1.3, terminal, 40 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V (typowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |