2026-05-23
| marka | AUO |
| Nazwa modelu | B140HTN01.E |
| rozmiar ekranu | 14,0 cali |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080 FHD 157PPI |
| Układ pikseli | Pionowy pasek RGB |
| Rozmiar wyświetlacza | 309,14 (szer.) × 173,89 (wys.) mm |
| fizyczny | 320,4 × 205,1 × 3 mm (wys. × szer. × gł.) |
| Powierzchnia | Matowy (zamglenie 20%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 220 cd/m² (typowo) |
| Kontrast | 400:1 (typ.) (transmisja) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ.)(CR≥10) |
| odpowiadanie | 8 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Liczba | 262 tys., 45% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ interfejsu | 30 pinów eDP (2 tory), złącze |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typowe) |
| Maksymalny | Robocza: 0 ~ 50°C; Przechowywanie: -20 ~ 60°C |