2026-05-11
| Producent | AUO |
| Nazwa modelu | B140HTN01.2 |
| Rozmiar przekątny | 140,0 cala |
| Rodzaj | a-Si TFT-LCD, moduł LCD |
| Liczba pikseli | 1920 ((RGB) *1080 FHD 157PPI |
| Konfiguracja | Wyróżnienie: |
| Rozmiar wyświetlacza | 309.14 ((H) *173.89 ((V) mm |
| wymiar fizyczny | 320.4 ((H) *205.1 ((V) *3 ((T) mm |
| Powierzchnia | Maty (Haze 20%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 40001 (typ) (przekaz) |
| Czas reakcji | 8 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | TN, zwykle biały wyświetlacz, transmisywny |
| Wsparcie koloru | 262K, 60% NTSC |
| Źródło światła | WLED, 15K godzin, z sterownikiem LED |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Styl wyglądu | Cienkie ekrano (PCBA prosto, grubość ≤3,2 mm) |
| Typ interfejsu | 30 pinów eDP (2 pasy), złącze |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |