2026-05-23
| marka | AUO |
| Nazwa modelu | B140HAK03.0 |
| rozmiar ekranu | 140,0 cala |
| Rodzaj ekranu | a-Si TFT-LCD, moduł LCD |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080 FHD 157PPI |
| Rozmiar wyświetlacza | 309.37 ((W) × 174.02 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 315.87 ((H) ×196.08 ((V) ×3 ((D) mm |
| Kontrast | 80001 (typ) (przekaz) |
| Tryb optyczny | AHVA, zazwyczaj czarny wyświetlacz, transmisywny |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| odpowiada | 25 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Liczba | 16.2M 45% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 15K godzin, z sterownikiem LED |
| Zarejestruj | notatnik |
| Funkcja dotykowa | Dotknięcie na komórce |
| Typ interfejsu | eDP (2 pasy), eDP1.2, 40 pinów |
| Napięcie zasilania | 3.3V (typ.) |
| Maksymalny | Praca: 0 ~ 50 °C; Przechowywanie: -20 ~ 60 °C |