2026-05-23
| producent | AUO |
| Nazwa modelu | B140HAK01.3 |
| rozmiar ekranu | 14,0 cali |
| Typ ekranu | a-Si TFT-LCD, moduł LCD |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080 [FHD] 157PPI |
| Rozmiar wyświetlacza | 309,14 × 173,89 mm (wys. × szer.) |
| wymiar fizyczny | 320,4 (wys.) × 205,1 (pion.) × 3,2 (gł.) mm |
| Obróbka powierzchni | Twarda powłoka (3H) |
| Jasność wyświetlacza | 220 cd/m² (typowo) |
| Kontrast | 800:1 (typ.) (transmisja) |
| Tryb optyczny | AHVA, zwykle czarny wyświetlacz, transmisyjny |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| odpowiadanie | 30 (typowo) (Tr+Td) ms |
| Liczba | 262 tys., 45% NTSC |
| Typ podświetlenia | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Zastosuj do | zeszyt |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Funkcja dotykowa | Dotyk na komórce |
| system sygnalizacyjny | eDP (2 tory), 40 pinów, złącze |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typowe) |
| Maksymalny | Temperatura pracy: 0 ~ 50°C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60°C |