2026-05-28
| producent | AUO |
| Nazwa modelu | B133HAK02.1 |
| rozmiar ekranu | 13,3 cala |
| Typ ekranu | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Rezolucja | 1920(RGB)×1080 [FHD] 166PPI |
| Układ pikseli | Trójkąt RGB |
| Rozmiar wyświetlacza | 293,76 × 165,24 mm (wys. × szer.) |
| fizyczny | 300,26 (szer.) × 177,55 (wys.) × 4,5 (gł.) mm |
| Powierzchnia | Twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 300 cd/m² (typowo) |
| Kontrast | 700: 1 (typ.) [Transmisja] |
| Tryb optyczny | AHVA, zwykle czarny wyświetlacz, transmisyjny |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ.)(CR≥10) |
| odpowiadanie | 25 (typowo) (Tr+Td) ms |
| Typ podświetlenia | WLED, 15 tys. godzin, ze sterownikiem LED |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Funkcja dotykowa | Bez dotyku |
| system sygnalizacyjny | eDP (2 tory), 40 pinów, złącze |
| Napięcie zasilania | 3,3 V (typowe) |
| Maksymalny | Robocza: 0 ~ 50°C; Przechowywanie: -25 ~ 60°C |