2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | AMSA05BV07 |
| Przekątna ekranu | 10,5" |
| Typ panelu | AM-OLED, Zespół |
| Rozdzielczość | 2560(RGB)×1600, WQXGA 287PPI |
| Format pikseli | S-Stripe RGB |
| Obszar aktywny | 226,56(szer.)×141,6(wys.) mm |
| Otwór ramki | 227,56(szer.)×142,6(wys.) mm |
| Wymiary zewnętrzne | 241,16(szer.)×170,603(wys.) mm |
| Wykończenie | Przeciwodblaskowe |
| Jasność | 300 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 10000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ.)(CR≥100) |
| Tryb pracy | - |
| Obsługiwane kolory | 16,7 mln 97% NTSC |
| Źródło światła | własne |
| Waga | 154g (typ.) |
| Zaprojektowany dla | Pad i Tablet |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | On-Cell Touch, I²C |
| Typ interfejsu | MIPI (2 kanały, 4 linie danych), złącze 80-pinowe |
| Zasilanie | 1,8/3,3/5,0V (typ.)(VDD1/VDD2/ELVDD) |