2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS840CS03 |
| Rozmiar przekątny | 8.4" |
| Rodzaj paneli | AM-OLED, OLED |
| Rozstrzygnięcie | 1600 ((RG/BG) × 2560, WQXGA 294PPI |
| Format pikseli | Diamentowe piksele |
| Obszar aktywny | 112.8 ((W) × 180.48 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 121.4 ((H) × 195.3 ((V) mm |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 100001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb działania | - |
| Wsparcie koloru | 16.7M 102%NTSC |
| Źródło światła | samodzielnie |
| Waga | 87.0g (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Tablety i tablety |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Wykorzystanie urządzeń dotykowych w komórce, I2C |
| Typ interfejsu | MIPI (2 ch, 4 pasy danych), 60 pinów |
| Zasilanie | 1.8/1.8/3.0V (typ.) ((VDDR/VDD3/VCI) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -55 ~ 110 °C |