2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | AMS596DU08-0 |
| Przekątna | 6.0" |
| Typ panelu | AM-OLED, Zespół |
| Rozdzielczość | 1440(RG/BG)×2560, Quad-HD 402PPI |
| Format pikseli | RG/BG PenTile |
| Obszar aktywny | 74.16(S)×131.84(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 81.26(W)×151.4(H)×1.61(G)mm |
| Wykończenie | - |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 10000:1 (min.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (min.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | - |
| Obsługiwane kolory | 16.7M 100%NTSC |
| Źródło światła | własne |
| Waga | - |
| Przeznaczenie | Telefon komórkowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | PCAP, I²C |
| Typ interfejsu | MIPI (2 kanały, 4 linie danych), złącze 60-pinowe |
| Zasilanie | 1.8/3.1/4.0V (typ.)(IOVDD/VCI/VBAT) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C ; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |