2026-03-26
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS568AT41-0 |
| Rozmiar przekątny | 5.7" |
| Rodzaj paneli | AM-OLED, montaż |
| Rozstrzygnięcie | 1080 ((RG/BG) ×1920, FHD 316PPI |
| Format pikseli | RG/BG PenTile |
| Obszar aktywny | 70.74 ((W) × 125.76 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 76.4 ((H) ×148.84 ((V) mm |
| Leczenie | Twarda powłoka |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | - |
| Wsparcie koloru | 16.7M 100% NTSC |
| Źródło światła | samodzielnie |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | PCAP, I2C |
| Typ interfejsu | MIPI (4 pasy danych), 40 pinów |
| Zasilanie | 1.8/3.0/3.8V (typ.) ((VDD/VCI/VBAT) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |