2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Model P/N | AMS567JD09 |
| Rozmiar przekątny | 5.7" |
| Rodzaj paneli | AM-OLED, OLED |
| Rozstrzygnięcie | 1440 ((RG/BG) × 2560, Quad-HD 423PPI |
| Format pikseli | RG/BG PenTile |
| Obszar aktywny | 70.56 ((W) × 125.44 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 73.2 ((W) × 132.76 ((H) × 1.02 ((D) mm |
| Leczenie | Twarda powłoka |
| Światłość | 120 cd/m2 (typowy) |
| Wskaźnik kontrastu | - |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb działania | - |
| Wsparcie koloru | 16.7M 103%NTSC |
| Źródło światła | samodzielnie |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Telefon komórkowy, HMD VR AR |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | MIPI (2 ch, 4 pasy danych) łącznik |
| Zasilanie | 1.8/3.3/3.8V (typ.) ((VDD3/VCI/VBAT) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |