2026-03-30
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | AMS549KU08-0 |
| Przekątna | 5,5" |
| Typ panelu | AM-OLED, Zespół |
| Rozdzielczość | 1080(RG/BG)×1920, FHD 327PPI |
| Format pikseli | Piksele diamentowe |
| Aktywny obszar | 68,31(S)×121,44(W) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 72,71(W)×149,71(H)×1,85(G) mm |
| Wykończenie | Powłoka utwardzająca |
| Jasność | 380 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (typ.) (TM) |
| Kierunek patrzenia | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (min.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | - |
| Obsługiwane kolory | 16,7 mln 103% NTSC |
| Źródło światła | własne |
| Waga | - |
| Zaprojektowany dla | Telefon komórkowy |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Panel dotykowy | PCAP, I²C |
| Typ interfejsu | MIPI (4 linie danych), złącze 40-pinowe |
| Zasilanie | 1,8/3,0/4,0V (typ.)(VDD3/VCI/VBAT) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |