2026-04-14
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | AMS549JG11-0 |
| Przekątna | 5,5" |
| Typ panelu | AM-OLED, Zespół |
| Rozdzielczość | 1440(RG/BG)×2560, Quad-HD 436PPI |
| Format pikseli | RG/BG PenTile |
| Aktywny obszar | 68,4(szer.)×121,6(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 72,45(szer.)×146,96(wys.) mm |
| Jasność | 350 cd/m² (typ.) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (typ.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok | Symetria |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln 103% NTSC |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | - |
| Powierzchnia | - |
| Współczynnik kontrastu | 60000:1 (min.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | - |
| Czas reakcji | - |
| Typ podświetlenia | własne |
| Ekran dotykowy | PCAP, I²C |
| Zastosowanie | |
| Interfejs sygnałowy | MIPI (2 kanały, 4 linie danych), złącze 60-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 1,8/3,0/3,7/7,3 V (typ.)(VDD3/VCI/VBAT/VLIN) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |