2026-03-31
| Marka | Samsung |
| Numer katalogowy modelu | AMS546KD09-0 |
| Przekątna | 5,5" |
| Typ panelu | AM-OLED, Zespół |
| Rozdzielczość | 1440(RG/BG)×2560, Quad-HD 438PPI |
| Format pikseli | RG/BG PenTile |
| Obszar aktywny | 68,04(szer.)×120,96(wys.) mm |
| Otwór ramki | - |
| Wymiary zewnętrzne | 73,47(szer.)×152,04(wys.)×1,71(gł.) mm |
| Powierzchnia | Przeciwodblaskowa |
| Jasność | 390 cd/m² (typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 100:1 (typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | - |
| Najlepszy widok | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 mln 103% NTSC |
| Typ podświetlenia | własne |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | PCAP, I²C |
| Waga panelu | - |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| Interfejs sygnałowy | MIPI (2 kanały, 4 linie danych), złącze 60-pinowe |
| Napięcie wejściowe | 1,8/3,0 V (typ.)(VDD/VCI) |
| Warunki środowiskowe | Temperatura pracy: -20 ~ 60 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 70 °C |